Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Tërdevci: Drenasi është mbushur me korrupsion, gratë në komunë janë veç sa për ‘sy-e-faqe’
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tërdevci: Drenasi është mbushur me korrupsion, gratë në komunë janë veç sa për ‘sy-e-faqe’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tërdevci: Drenasi është mbushur me korrupsion, gratë në komunë janë veç sa për ‘sy-e-faqe’

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 735 shikime
 • 735 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tërdevci: Drenasi është mbushur me korrupsion, gratë në komunë janë veç sa për ‘sy-e-faqe’

InDoks | Intervistë me Egzona Tërdevci, Organizatore e protestës

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “E përdhunuar nga shteti”

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gqbomu

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente