Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Veç kur ka hy KFOR-i”, cilat janë efektet e marrëveshjes për linjën ajrore Prishtinë-Beograd?
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Veç kur ka hy KFOR-i”, cilat janë efektet e marrëveshjes për linjën ajrore Prishtinë-Beograd?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Veç kur ka hy KFOR-i”, cilat janë efektet e marrëveshjes për linjën ajrore Prishtinë-Beograd?

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 831 shikime
 • 831 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisionin e plotë mund ta gjeni këtu: https://bit.ly/2tbC1Xo

Kategoritë


0 komente