― DREJTPËRDREJT

Insajderi Video

224 Abonues

  • Kreu
  • Videot
  • Rreth nesh
Playlistat e kanalit

11

video

Shiko të gjitha

InDoks - Dokumentar nga Insajderi

  • InDoks | Qeveri nën aktakuzë
  • InDoks | Qytetarë që e gërryejnë shtetin
  • InDoks | Milionat e "3%"-shit për UÇK-në
Të fundit
00:07

Vinicius Junior me lëvizje magjike në stërvitje

Insajderi Video 9 shikime Para 14 orëve
00:33

Iniesta arrin në Japoni, kështu pritet nga tifozët

Insajderi Video 3 shikime Para 16 orëve
00:52

Likuidim i tmershëm në mes të rrugës

Insajderi Video 1,277 shikime Para 2 ditëve
00:40

Pritje madhështore për Ronaldon nga tifozët e Juventusit

Insajderi Video 279 shikime Para 2 ditëve
01:28

Përleshje masive mes protestuesve në fshatit Mramor

Insajderi Video 15,167 shikime Para 3 ditëve
01:45

Debutim i tmerrshëm i Buffon te PSG

Insajderi Video 30 shikime Para 2 ditëve
00:55

Dita me bereqet për lypësen në Prishtinë

Insajderi Video 6,345 shikime Para 5 ditëve
Më të shikuarat
00:32

Ekskluzive: Rrahja e reperit Fero

Insajderi Video 258,718 shikime Para 3 muajve
49:23

InDoks | Milionat e "3%"-shit për UÇK-në

Insajderi Video 53,501 shikime Para 1 muaji
00:25

Burri e rrah gruan në Prishtinë

Insajderi Video 37,496 shikime Para 2 javëve
00:28

Videoja e Feros duke ikur nga katër sulmuesit

Insajderi Video 34,704 shikime Para 3 muajve
10:14

Dreka e Xenit për Haradinajn, Thaçin e Pacollin

Insajderi Video 27,336 shikime Para 3 muajve
03:13

Adrian Maliqi nokauton serbin Knezhevicin

Insajderi Video 26,645 shikime Para 1 muaji
01:13

"Mos fol se s’je në kanagjeq por para deputetëve"

Insajderi Video 22,522 shikime Para 2 muajve
04:00

Kështu mbahej kuvendi i “Syrit të Popullit”

Insajderi Video 22,385 shikime Para 4 muajve
01:18

Qytetarët filmojnë gjarpërinj në Parkun e Gërmisë

Insajderi Video 16,669 shikime Para 2 muajve
Të gjitha videot
00:07

Vinicius Junior me lëvizje magjike në stërvitje

Insajderi Video 9 shikime Para 14 orëve

00:33

Iniesta arrin në Japoni, kështu pritet nga tifozët

Insajderi Video 3 shikime Para 16 orëve

01:45

Debutim i tmerrshëm i Buffon te PSG

Insajderi Video 30 shikime Para 2 ditëve

00:40

Pritje madhështore për Ronaldon nga tifozët e Juventusit

Insajderi Video 279 shikime Para 2 ditëve

00:52

Likuidim i tmershëm në mes të rrugës

Insajderi Video 1,277 shikime Para 2 ditëve

01:28

Përleshje masive mes protestuesve në fshatit Mramor

Insajderi Video 15,167 shikime Para 3 ditëve

00:40

Xhensila dhe Besi bëhen prindër për herë të parë

Insajderi Video 147 shikime Para 5 ditëve

00:55

Dita me bereqet për lypësen në Prishtinë

Insajderi Video 6,345 shikime Para 5 ditëve

00:19

Era Istrefi komenton golat e Xhakës dhe Shaqirit

Insajderi Video 1,635 shikime Para 5 ditëve

00:07

A ka kush e ndal këtë çmenduri ?

Insajderi Video 399 shikime Para 6 ditëve

00:12

Burri tërhiqet zvarrë nga treni

Insajderi Video 118 shikime Para 6 ditëve