Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | 316 tonë mbeturina largohen nga aksioni “Ta Pastrojmë Kosovën"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | 316 tonë mbeturina largohen nga aksioni “Ta Pastrojmë Kosovën"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | 316 tonë mbeturina largohen nga aksioni “Ta Pastrojmë Kosovën"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 117 shikime
 • 117 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

316 TONË MBETURINA LARGOHEN NGA AKSIONI “TA PASTROJMË KOSOVËN – MINISTRI SQARON KUSH ËSHTË ORGANIZATORI Për më shumë lexojeni artikullin e plotë - http://bit.ly/2D61ntQ ----- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065 Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente