Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Deklarata e Albin Kurtit që bëri të anulohet takimi Thaçi - Vuçiq
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Deklarata e Albin Kurtit që bëri të anulohet takimi Thaçi - Vuçiq

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Deklarata e Albin Kurtit që bëri të anulohet takimi Thaçi - Vuçiq

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11,466 shikime
 • 11,466 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deklarata e Albin Kurtit që Serbia e përdori si arsyetim për anulimin e takimit ndërmjet Hashim Thaçi dhe Aleksander Vuçiq. Lexo më shumë: https://goo.gl/dE9T8E ------- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065 Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë


0 komente