Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | DY DEPUTETË ARRESTOHEN PAS RAPORTIMEVE TË INSAJDERIT
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | DY DEPUTETË ARRESTOHEN PAS RAPORTIMEVE TË INSAJDERIT

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | DY DEPUTETË ARRESTOHEN PAS RAPORTIMEVE TË INSAJDERIT

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 264 shikime
 • 264 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dy deputetë të Kuvendit të Kosovës janë arrestuar brenda 48 orëve nga Policia e Kosovës me urdhër të Prokurorisë. Këto arrestime janë bërë pas raportimeve të Insajderit se deklaratat e tyre përbëjnë kërcënime të pastërta për prokurorët.

Kategoritë


0 komente