Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Ish-këshilltari i Hashim Thaçit votoi kundër liberalizimit të vizave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Ish-këshilltari i Hashim Thaçit votoi kundër liberalizimit të vizave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Ish-këshilltari i Hashim Thaçit votoi kundër liberalizimit të vizave

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 362 shikime
 • 362 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish-këshilltari i Hashim Thaçit votoi kundër liberalizimit të vizave. Për më shumë lexojeni artikullin e plotë - http://bit.ly/2MxVntv --- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065 Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë0 komente