Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Konjufca i kundërpërgjigjet Molliqajt, për atë se a ishte pjesë e SHIK-ut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Konjufca i kundërpërgjigjet Molliqajt, për atë se a ishte pjesë e SHIK-ut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Konjufca i kundërpërgjigjet Molliqajt, për atë se a ishte pjesë e SHIK-ut

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 544 shikime
 • 544 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente