Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi | Policia maqedone arreston një kosovar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi | Policia maqedone arreston një kosovar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi | Policia maqedone arreston një kosovar

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 16,312 shikime
 • 16,312 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë ditës së sotme, policia maqedone ka arrestuar një kosovar në kufirin mes dy shteteve. Insajderi ka siguruar pamjet e arrestimit dhe sipas dëshmitarëve ka pasur edhe sulm fizik ndaj tij.

Kategoritë


0 komente