Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
10 vite në shërbim të bamirësisë - Halil Kastrati shpresë për njerëzit në nevojë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
10 vite në shërbim të bamirësisë - Halil Kastrati shpresë për njerëzit në nevojë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

10 vite në shërbim të bamirësisë - Halil Kastrati shpresë për njerëzit në nevojë

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 328 shikime
 • 328 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Njeriu që për dhjetë vite ndihmoi mijëra njerëz në nevoje
- Në çka kaloi Halil Kastrati në këto 10 vjet.
- Si arriti t`i binde njerëzit t`i bashkohen në këtë mision
-Si arriti ai të mobilizohet për të ndihmuar me të prekurit nga tërmeti në Shqipëri 
-Si arriti bashkë me gruan e tij të mësojnë më shumë për fëmijët me autizëm
Për këto dhe shumë detaje tjera, ndiqeni  intervistën e plotë.
 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente