Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
3-vjeçarja në Prishtinë lëndon këmbën dhe dorën në lojërat e Parkut Gërmia – Komuna nuk i ka rregulluar ende
3-vjeçarja në Prishtinë lëndon këmbën dhe dorën në lojërat e Parkut Gërmia – Komuna nuk i ka rregulluar ende

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë