Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
A ishte Ramiz Lladrovci truporojë e Hashim Thaçit?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A ishte Ramiz Lladrovci truporojë e Hashim Thaçit?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A ishte Ramiz Lladrovci truporojë e Hashim Thaçit?

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 284 shikime
 • 284 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A ishte Ramiz  Lladrovci truporojë e Hashim Thaçit?

Kategoritë


0 komente