Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
A po harrohen të prekurit nga sëmundja e sklerozës nga shteti?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A po harrohen të prekurit nga sëmundja e sklerozës nga shteti?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A po harrohen të prekurit nga sëmundja e sklerozës nga shteti?

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 821 shikime
 • 821 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 1 mijë persona në Kosovë janë të prekur nga sëmundja skleroza multiple (sëmundje në sistemin nervor, e cila paraqitet me ankesa dhe dhimbje të ndryshme). Nga ky numër vetëm 100 persona trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).

Kategoritë


0 komente