Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Aeroporti i harruar në Podujevë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aeroporti i harruar në Podujevë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aeroporti i harruar në Podujevë

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 2,001 shikime
 • 2,001 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pershkrimi: Aeroporti i harruar në Podujevë Një vend që dikur ka qenë pista e aeroportit sportiv/ushtarak. Ky është aeroporti i cili në kohën e ish-Jugosllavisë përdorej për trajnimin e parashutave dhe për aktivitetet flutarake. Për herë të parë ndiqeni rrëfimin e ish-kampionit për pilot për fluturimet në ajër në vitet 80-ta. Kush ishte profesori që mësoi vullnetarët të bënin kërcimet nga aeroplani? Cili instruktor vazhdoi aktivitetet me parashutizëm? Për këto këto dhe më shumë detaje ndiqeni storjen e plotë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente