Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ballafaqimi me drejtësinë dhe dy rastet kur Haradinaj hoqi dorë nga ‘ëndrra’ e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ballafaqimi me drejtësinë dhe dy rastet kur Haradinaj hoqi dorë nga ‘ëndrra’ e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ballafaqimi me drejtësinë dhe dy rastet kur Haradinaj hoqi dorë nga ‘ëndrra’ e tij

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 158 shikime
 • 158 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Njëherë në vitin 2005 dhe tani në vitin 2019 – këto janë dy rastet kur Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministrit. Haradinaj përveç Gjykatës së Hagës pati një paraqitje edhe para drejtësisë franceze në vitin 2017 në Colmar.

Kategoritë


0 komente