Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Batuta në kohë tragjedie - Humori i Edi Ramës me të mbijetuarit e termetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Batuta në kohë tragjedie - Humori i Edi Ramës me të mbijetuarit e termetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Batuta në kohë tragjedie - Humori i Edi Ramës me të mbijetuarit e termetit

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 225 shikime
 • 225 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tërmeti i fuqishëm i datës 26 nëntor në Shqipëri la të vdekur 51 persona mbi 900 të lënduar e qindra shtëpi të shkatërrurara. Pavarësisht kësaj, kryeministri i Shqipërisë nuk kurseu shakatë me të mbijetuarit e tërmetit. 

Kategoritë


0 komente