Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
BQK mbyll 'Monego'-n dhe 'Iute Ceredit'-in
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BQK mbyll 'Monego'-n dhe 'Iute Ceredit'-in

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BQK mbyll 'Monego'-n dhe 'Iute Ceredit'-in

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 144 shikime
 • 144 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banka Qendror e ka Kosovës ka marrë vendim të mbyll dy institucione mikrofinanciare që veprimtarinë e tyre e kanë zhvilluarnë Kosovë: Iute Credit dhe Monego.
Lajmi është bërë i ditur nga vetë Banka Qendrore në një conference të jashtëzakonshme për media
 

Kategoritë


0 komente