Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Cilësia e ujit dhe siguria në pishinën e Gërmisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cilësia e ujit dhe siguria në pishinën e Gërmisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cilësia e ujit dhe siguria në pishinën e Gërmisë

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 7,050 shikime
 • 7,050 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

-Cilësia e ujit dhe siguria në pishinën e Gërmisë

-Pishina e Gërmisë brenda ditës  numëron mijëra vizitor, është njëra ndër pishinat më të frekuentuar në vend.

-Si bëhet kontrollimi i cilësisë së ujit, sa ndihen të sigurtë vizitorët dhe shumë të tjera  kuptojeni përmes stories.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment