Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çokollata- Dhuratë simbol i Shën Valentinit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çokollata- Dhuratë simbol i Shën Valentinit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çokollata- Dhuratë simbol i Shën Valentinit

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

 - Cila është dhurata më e preferuar  për ‘Shën Valentin’?
- Cilat këshillat për ta bërë një dhuratë perfekte?
- Meshkujt apo femrat, cilët janë më kreativ në ‘Ditën e të dashuruarve’?
Për këto dhe më shumë detaje ndiqeni storjen e plotë.
 

Kategoritë


0 komente