Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sa kushton një dasmë në Kosovë dhe a ia vlen të shpenzohen një mal me para?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sa kushton një dasmë në Kosovë dhe a ia vlen të shpenzohen një mal me para?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sa kushton një dasmë në Kosovë dhe a ia vlen të shpenzohen një mal me para?

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 694 shikime
 • 694 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përshkrimi: Sezonin veror në Kosova ka filluar, së bashku me këtë sezon vinë edhe dasmat e shumta. Qytetarë të vendit, por edhe bashkatdhetarë kanë zgjedhur këtë verë për ta kurorëzuar dashurinë e tyre. Disa harxhojnë të gjitha kursimet, disa të tjerë edhe futen në kredi, por sa kushton dhe a ia vlen të martohesh me dasmë në Kosovë, ndiqeni kronikën në vazhdim.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente