Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dështimi i artistëve në politikë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dështimi i artistëve në politikë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dështimi i artistëve në politikë

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 129 shikime
 • 129 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shumë nga ta ia mësynë politikës, por artistëve kosovarë nuk iu shkoi aspak mirë inkuadrimi në politikë dhe tentimi për t’u bërë deputetë. Vetëm njëri nga ta arriti të bëhet pjesë e Kuvendit të Kosovës.

Kategoritë


0 komente