Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Djali i Naser Kelmendit ia "tregon" terminet për vrasje Demë Elshanit: Veç mos ma vrit çikën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Djali i Naser Kelmendit ia "tregon" terminet për vrasje Demë Elshanit: Veç mos ma vrit çikën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Djali i Naser Kelmendit ia "tregon" terminet për vrasje Demë Elshanit: Veç mos ma vrit çikën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23,087 shikime
 • 23,087 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Djali i Naser Kelmendit ia "tregon" terminet për vrasje Demë Elshanit: Veç mos ma vrit çikën

Kategoritë


0 komente