Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | Pas taksës 100% ndaj Serbisë – Dorëheqje e protesta në veri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Pas taksës 100% ndaj Serbisë – Dorëheqje e protesta në veri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Pas taksës 100% ndaj Serbisë – Dorëheqje e protesta në veri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 213 shikime
 • 213 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com  | Pas taksës 100% ndaj Serbisë – Dorëheqje e protesta në veri

Dorëhiqen katër kryetarë të komunave veriore. Goran Rakiq i Mitrovicës veriore, i Leposaviqit, Zoran Todiq, i Zubin Potokut Stevan Vuloviq dhe i Zveçanit, Vuçina Jankoviq. Dorëheqjet kanë ardhur si pasojë e zhvillimeve të fundit: Vendosja e taksës prej 100% dhe arrestimit të disa personave të dyshuar për vrasjen e Oliver Ivanoviqit.Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga GjirafaVideo © 

 

Për më shumë na ndiqni në:

♦ Facebook ⇒ @GOInsajderi

♦ Facebook ⇒ @InsajderiDoks

♦ Instagram ⇒ @gazetainsajderi

https://insajderi.com/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente