Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dosja e Shefave (II): Shefi zgjedh anëtar të KOST-it prokurorin Bahri Hyseni pa konkurruar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dosja e Shefave (II): Shefi zgjedh anëtar të KOST-it prokurorin Bahri Hyseni pa konkurruar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dosja e Shefave (II): Shefi zgjedh anëtar të KOST-it prokurorin Bahri Hyseni pa konkurruar

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 351 shikime
 • 351 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gazeta Online Insajderi ka siguruar mbi një mijë biseda telefonike të përgjuara të Adem Grabovcit, të bëra gjatë nëntorit dhe dhjetorit të vitit 2011. Ato janë nxjerrë me vendim të gjykatës. Bahri Hyseni ia kishte besuar “Shefit” zgjedhjen që do t’i bënte për një pozitë të lartë në institucionet shtetërore. Shefi, e kishte përzgjedhur për anëtar të Bordit të Transmisionit dhe Tregut. Por, Hyseni pos që nuk kishte konkurruar, ai nuk e dinte se çfarë do të thotë KOST. Pak kohë pas kësaj ngjarje që dëshmohet me një bisedë telefonike, Hyseni është bërë prokuror i Shtetit. Lajmi i plotë: Dosja e Shefave (II): Shefi zgjedh anëtar të KOST-it prokurorin Bahri Hyseni pa konkurruar - http://www.insajderi.com/hulumtime/sh...

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente