Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Përplasje mes deputeteve - Arbërie Nagavci e quan budallicë Haxhiun
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Përplasje mes deputeteve - Arbërie Nagavci e quan budallicë Haxhiun

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Përplasje mes deputeteve - Arbërie Nagavci e quan budallicë Haxhiun

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,084 shikime
 • 1,084 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anëtarja e Komisionit për Arsim nga AAK, Teuta Haxhiu është “përplasur” me anëtaren e komisionit nga Lëvizja Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, në mbledhjen e sotme të Komisionit për arsim.

Kategoritë


0 komente