Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 15,323 shikime
 • 15,323 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrëfimet ekskluzive të familjarëve dhe të afërmve të Albin Kurtit.
Morëm rrugën për të takuar personat që rrëfejnë për herë të parë fëmijërinë e Albin Kurtit, kësaj here nga vendi prej nga e ka prejardhjen ai, në fshatin Sukubinë të Malit të Zi.
-Çfarë kishte fiksim Albin Kurti?
-Pse e la lojën në gjysmë kur po luante me fëmijë?
-Cili ishte sporti dhe lënda që i pëlqente më së shumti kryeministrit në ardhje?
- Pse babi i tij nuk i ndihmoni në detyrat e matematikës?
Të gjitha këto do të mund t`i kuptoni në reportazhin e realizuar nga Insajderi në Sukubinë, Katërkolla e Ulqini.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente