Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | A do të kyçet në politikë Halil Kastrati?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | A do të kyçet në politikë Halil Kastrati?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | A do të kyçet në politikë Halil Kastrati?

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 266 shikime
 • 266 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | A do të kyçet në politikë Halil Kastrati?

 

Drejtori i Shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati ka folur rreth mundësisë së futjes në politikë.

Gjatë kësaj interviste ai tregon se a ka ambicie t’i futet politikës, pasi që ka përkrahje të madhe nga të gjitha anët.

Ndiqeni

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente