Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Historia e 20-vjeçarit nga Prishtina që trashëgoi emrin e presidentit Klinton
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Historia e 20-vjeçarit nga Prishtina që trashëgoi emrin e presidentit Klinton

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Historia e 20-vjeçarit nga Prishtina që trashëgoi emrin e presidentit Klinton

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 493 shikime
 • 493 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Klintoni i Prishtinës, kishte lindur në një kohë kur Kosova sapo kishte dal nga lufta. Në gusht të vitit 1999. Pak javë pas vizitës që ish-presidenti Amerikanë i kishte bërë kampit të refugjatëve nga Kosova në Bllacë.

Kategoritë


0 komente