Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
I mençur, por diktator- një vështyrim ndryshe për Albin Kurtin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I mençur, por diktator- një vështyrim ndryshe për Albin Kurtin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I mençur, por diktator- një vështyrim ndryshe për Albin Kurtin

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 574 shikime
 • 574 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I mençur, por diktator- një vështyrim ndryshe për Albin Kurtin

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu:

Kategoritë


0 komente