Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | 907 dëshmitarë kundrër Milaim Zekës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | 907 dëshmitarë kundrër Milaim Zekës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | 907 dëshmitarë kundrër Milaim Zekës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,005 shikime
 • 1,005 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka pritet të dalë më 2 tetor të këtij viti para drejtësisë. Atë po e akuzon shteti për mashtrim, pastrim parash dhe shmangie nga tatimi. --- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065Instagram Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë


0 komente