Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | A duhet të largohet taksa ndaj Serbisë pas kërkesës së SHBA-ve, flasin qytetarët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | A duhet të largohet taksa ndaj Serbisë pas kërkesës së SHBA-ve, flasin qytetarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | A duhet të largohet taksa ndaj Serbisë pas kërkesës së SHBA-ve, flasin qytetarët

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 869 shikime
 • 869 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shtetet e Bashkuara të Amerikës po kërkojnë vazhdimisht nga Qeveria e Kosovës largimin e menjëhershëm të taksës prej 100% ndaj mallrave nga Serbia e Bosnje Hercegovina.

Kryeministri Haradinaj, në anën tjetër po insiston që taksa duhet të mbetet dhe të përdoret si mjet negocimi me Serbinë.

A duhet të largohet taksa prej 100% pas kërkesës së SHBA-ve?

Si i komentojnë qytetarët deklaratat e kryeministrit që taksa duhet të mbesë në fuqi?

Më poshtë gjeni përgjigjet e qytetarëve...

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente