Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Bashkëfshatarët e Hashim Thaçit, veteran të rrejshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Bashkëfshatarët e Hashim Thaçit, veteran të rrejshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Bashkëfshatarët e Hashim Thaçit, veteran të rrejshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 398 shikime
 • 398 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Togu i veteranëve të rrejshëm të Burojës së Hashim Thaçit Artikullin e plotë mund ta lexoni këtu - http://bit.ly/2QFRZQp ---- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065 Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë


0 komente