Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 228,260 shikime
 • 228,260 shikime
 • 0 shikues
 • 4
 • 4
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

 

Të enjten ka munguar në shkollë A.G. Ajo nuk po ka guxim të ballafaqohet me bashkëmoshatarët e saj, të cilët tashmë e kanë kuptuar se ishte viktimë seksuale e arsimtarit të saj, Shkelzen Xhekaj dhe hetuesit policor, Vesel Veseli.

E ligsht fizikisht, por e fortë shpirtërisht, vajza nga Drenasi ka rrëfyer për Insajderin gjithë përvojën e saj të përjetuar që nga mosha 15 vjeç e gjysmë.

Ajo, tashmë ka marrë mbështetjen familjes së saj, por edhe gjithë Kosovës. E ulur në një stol druri, me kokë të mbuluar me kapele, vajza e dhunuar është zotuar se nuk do të dorëzohet më derisa përdhunuesit e saj të marrin dënimin e merituar.

E rritur në një familje të varfër me të gjithë anëtarët të papunë, A.G., ka folur se si ishte joshur nga profesori i saj derisa e kishte çuar në afërsi të stadiumit në një veturë për të kryer marrëdhënie seksuale.

Ajo natë ishte hera e parë që ajo po kryente marrëdhënie.

Ajo ka treguar se pse kishte vendosur ta denonconte në Polici arsimtarin, Xhekaj dhe si kishte përfunduar në duart e një dhunuesi tjetër, kësaj here me uniformë polici. 

 

Rrëfimi i saj trishtues i plotë i dhënë për Insajderin dhe InDoks mund të gjendet këtu 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente