Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10,311 shikime
 • 10,311 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

Sonte në ora 19:00 ndiqeni në Insajderi rrëfimin e plotë të të miturës nga Drenasi që u përdhunua nga profesori dhe polici

Kategoritë


0 komente