Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Inspektorati Policor kryen arrestim në qendër të Prishtinës, ky është polici që përfundoi në pranga
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Inspektorati Policor kryen arrestim në qendër të Prishtinës, ky është polici që përfundoi në pranga

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Inspektorati Policor kryen arrestim në qendër të Prishtinës, ky është polici që përfundoi në pranga

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 52,623 shikime
 • 52,623 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente