Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Intervistë me kryeministrin Ramush Haradinaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Intervistë me kryeministrin Ramush Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Intervistë me kryeministrin Ramush Haradinaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 198 shikime
 • 198 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Cili është plani i Qeverisë për KEDS Energy-in?

Cilat janë detajet ekskluzive të bisedës telefonike me shefin e NATOS, Stolenberg?

Detaje ekskluzive të takimit të Haradinajt me Johanes Hahn.

Çfarë thotë Haradinaj për Veton Surroin?

A do të kemi qeveri teknike?

Cilat janë veprimet e Limajt Veselit, të cilët nuk po mundet që t’i bëjë?

Cili është premtimi i madh që PSD-ja i dha Haradinajt?

Për çfarë është duke diskutuar Haradinaj me disa prej deputetëve të Lëvizja VETËVENDOSJE!?

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente