Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Investimi 25 milionësh për hidrocentralin në Shtërpcë – kundërshtohet nga banorët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Investimi 25 milionësh për hidrocentralin në Shtërpcë – kundërshtohet nga banorët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Investimi 25 milionësh për hidrocentralin në Shtërpcë – kundërshtohet nga banorët

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 145 shikime
 • 145 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banorët e Shtërpcës kundërshtojnë hidorcentralin 25 milionësh, ajo thotë se do ta dërgojë në Arbitrazhin e Londrës Kosovën

Kategoritë


0 komente