Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Izolimi brenda katër mureve – dhimbjet e shpinës dhe qafës, këto ushtrime mund t'i bëni në shtëpi
Izolimi brenda katër mureve – dhimbjet e shpinës dhe qafës, këto ushtrime mund t'i bëni në shtëpi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Izolimi brenda katër mureve – dhimbjet e shpinës dhe qafës, këto ushtrime mund t'i bëni në shtëpi

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 235 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Dhimbjet e shpinës derisa jeni duke punuar nga shtëpia, trajneri profesional Arsim Qiriqi ju këshillon ti praktikoni këto ushtrime.

Kategoritë


0 komente


0/500