Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dënohen me 41 vjet burg të akuzuarit e “Syrit të Popullit”
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dënohen me 41 vjet burg të akuzuarit e “Syrit të Popullit”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dënohen me 41 vjet burg të akuzuarit e “Syrit të Popullit”

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 210 shikime
 • 210 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Janë dënuar me 41 vjet burg të akuzuarit e “Syrit të Popullit”  
 

Kategoritë


0 komente