Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kamarieri i cili iu gjunjëzua për ta falënderuar presidentin Clinton flet ekskluzivisht për Insajderin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kamarieri i cili iu gjunjëzua për ta falënderuar presidentin Clinton flet ekskluzivisht për Insajderin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kamarieri i cili iu gjunjëzua për ta falënderuar presidentin Clinton flet ekskluzivisht për Insajderin

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 11,454 shikime
 • 11,454 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kamarieri i cili iu gjunjëzua për ta falënderuar presidentin Clinton flet ekskluzivisht për Insajderin

Kategoritë


0 komente