Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova 2010 - 2020
Kosova 2010 - 2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:03:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova 2010 - 2020

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 575 shikime
 • 575 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përmes këtij materiali do të ndiqni ngjarjet për 10 vitet e Kosovës

Tema nga skena politike, kulturore e sociale, secili vit me cilën ngjarje u karakterizua

Shikojeni materialin e plotë:

Kategoritë


0 komente


0/500