Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kush janë komunistët e Ferizajt të apasionuar pas diktatorit Enver Hoxha
Kush janë komunistët e Ferizajt të apasionuar pas diktatorit Enver Hoxha

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kush janë komunistët e Ferizajt të apasionuar pas diktatorit Enver Hoxha

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 4,258 shikime
 • 4,258 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reportazh nga Ermir Bujupaj

Kush janë kosovarët që e adhurojnë Enver Hoxhën? Si lindi dashuria e tyre për liderin komunist? Si e përjetuan rënien e tij? A do të ketë parti komuniste në Kosovë? Kush janë liderët kosovarë, nxënës të Hoxhës?

Kategoritë


0 komente


0/500