Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
La Gjermaninë për Kosovën, bashkatdhetari tregon qëllimin e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
La Gjermaninë për Kosovën, bashkatdhetari tregon qëllimin e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

La Gjermaninë për Kosovën, bashkatdhetari tregon qëllimin e tij

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 1,587 shikime
 • 1,587 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

-Jetonte në Gjermani, por  u kthye në Kosovë për një qëllim. Hapi kompaninë  e tij  në Kosovë si kontribut për atdhedashurinë ndaj vendlindjes. Eduard Luta rrëfen suksesin e tij e poashtu edhe vështërsitë me të cilat u përball.

Kategoritë


0 komente