Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Lumi që “iku” nga parajsa
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lumi që “iku” nga parajsa

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lumi që “iku” nga parajsa

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 75 shikime
 • 75 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A keni dëgjuar ndonjëherë për lumin e ikur nga parajsa?
Ai ndërron pesë ngjyra brenda një viti.
Është i gjatë 100km dhe ndryshon ngjyrat gjatë muajve të caktuar.
Për këto dhe më shumë detaje njihuni me lumin më të veçantë në botë.
 

Kategoritë


0 komente