Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Masakrimi me thikë, drejtësia e cilëson lëndim të lehtë trupor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Masakrimi me thikë, drejtësia e cilëson lëndim të lehtë trupor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Masakrimi me thikë, drejtësia e cilëson lëndim të lehtë trupor

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 1,788 shikime
 • 1,788 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Arianit Asllani, 17 vjeçari nga Prishtina për më shumë se dy javë nuk është ditur se a do të shpëtoj apo vdes. Krejt kjo pasi ai me 2 maj të këtij viti u godit nga bashkëmoshatari i tij Dren Krasniqi mbi 6 herë me thikë, para klases në shkollën e mesme të Bujqësisë “Naim Avdyli”.

Përkundër kësaj Gjykata Themelore në Prishtinë me 29 gusht vendos ta dënoj Dren Krasniqin me kryerje të punës në dobi të përgjithshme pa pagesë me 100 orë brenda periudhës kohore një 1 vit.

E ky vendim i gjykatës ka nervozuar shumë familjen Asllani, në veçanti të ëmën Lindita Asllani.

 Nëna e Ariantit, Lindita tregon se si ndodhi e gjithë ngjarja

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente