Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mbështetje të fuqishme ekonomike – Premtimet e djeshme të kandidatëve për kryeministër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbështetje të fuqishme ekonomike – Premtimet e djeshme të kandidatëve për kryeministër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbështetje të fuqishme ekonomike – Premtimet e djeshme të kandidatëve për kryeministër

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 80 shikime
 • 80 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ende pa filluar zyrtarisht fushata kandidatët për kryeministër janë parë shumë aktiv.
Tre kandidatët zgjodhen dje qytetin e Podujevës për të vizituar. Ndërsa vetëm njëri prej tyre mori teren tjetër.
Pse zgjodhën destinacionin e njëjtë, çka premtuan ata, si i pritën qytetarët e shumëçka tjetër kuptojeni përmes storjes

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente