Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Mësojeni përmendsh programin qeverisës” – kërkesat specifike të Kurtit për kabinetin e tij
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Mësojeni përmendsh programin qeverisës” – kërkesat specifike të Kurtit për kabinetin e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Mësojeni përmendsh programin qeverisës” – kërkesat specifike të Kurtit për kabinetin e tij

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 727 shikime
 • 727 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente