Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nga meditimi, aktiviteti fizik dhe leximi i librave - disa nga aktivitetet që ju ndihmojnë ta bëni më argëtues izolimin në shtëpi
Nga meditimi, aktiviteti fizik dhe leximi i librave - disa nga aktivitetet që ju ndihmojnë ta bëni më argëtues izolimin në shtëpi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nga meditimi, aktiviteti fizik dhe leximi i librave - disa nga aktivitetet që ju ndihmojnë ta bëni më argëtues izolimin në shtëpi

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Nga meditimi, aktiviteti fizik dhe leximi i librave - disa nga aktivitetet që ju ndihmojnë ta bëni më argëtues izolimin në shtëpi

Kategoritë


0 komente


0/500