Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përgjigje epike nga një qytetar në Prishtinë - kur pyetet se a do të dal të votojë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përgjigje epike nga një qytetar në Prishtinë - kur pyetet se a do të dal të votojë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përgjigje epike nga një qytetar në Prishtinë - kur pyetet se a do të dal të votojë

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 1,247 shikime
 • 1,247 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Veç nëse e zgjedhi një qen”- Qytetarët tregojnë se a do të dalin në zgjedhje

Kategoritë


0 komente