Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përgjimet për Fajde – Kadri Rexhepi: Çka po donë ai, me marr me 300 mijë euro spital
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përgjimet për Fajde – Kadri Rexhepi: Çka po donë ai, me marr me 300 mijë euro spital

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përgjimet për Fajde – Kadri Rexhepi: Çka po donë ai, me marr me 300 mijë euro spital

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 3,977 shikime
 • 3,977 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Ja, ja, ja jam përla, çka po donë ai mu marr me 300 mijë euro spital, kur s’ka pare çka ka hi, m’kini tradhtu”, me këtë bisedë nisë përgjimi i radhës për fajde ku Kadri Rexhepi dëgjohet duke i thënë Faton Dalladakut.

Kategoritë


0 komente